Про нас

Виробнича компанія КОМФО меблі знаходиться в Львівській області, м. Новий Розділ, вул. Гірнича, 2б і виробляє якісні меблі: кухні, вітальні, спальні, кабінети та інші меблі для оселі чи офісу. У нас Ви знайдете вироби для комфортного облаштування житла, та формування в ньому особливого затишку. Творчий підхід до проектування різноманітних моделей, високий професійний рівень у виготовленні всіх меблів, дозволяють нам створювати вироби, що будуть не тільки яскравими в інтер’єрах приміщень але і зручними у використані.

У нас можна придбати або замовити меблі для кожної кімнати в домі:

  • меблі для кухні;
  • меблі для спальні;
  • меблі в кабінет;
  • меблі в дитячу кімнату;
  • шафи, комоди;
  • шафи купе;

Кожна дрібничка перебуває на своєму місці, а необхідні речі — легко доступні, і ними зручно користуватись, то лиш в такому випадку є можливість стверджувати, що всі меблі підібрані і розставлені якісно і належним чином.

Вся наша продукція представлена в різноманітних кольорах, має різні розміри, оригінальну конфігурацію, та елегантне дизайнерське оздоблення. Це допоможе створити затишні у комфорті умови для Вашого дому.

НАШІ МЕБЛІ НЕ ТІЛЬКИ ГАРНІ АЛЕ Й ЗРУЧНІ В КОРИСТУВАННІ!

Внутрішнє наповнення приміщень є глибоко особистим для кожної людини. Всі найдрібніші елементи в кімнатах повинні підбиратись з врахуванням смаку та побажань її мешканців. Купуючи меблі для себе, не потрібно сліпо наслідувати модні тенденції, або вважати на погляди та думки друзів чи знайомих.

Наші меблі будуть створювати у Вашій оселі максимально комфортні умови для спокійного відпочинку, та здорового сну. Ми добре розуміємо, що від якості і рівня зручності нашої продукції буде залежати не тільки Ваш добрий настрій, а, навіть, і самопочуття та здоров’я.

МИ ПРОПОНУЄМО КОМФОРТНІ І ОРИГІНАЛЬНІ МЕБЛІ ДЛЯ ВСІХ!

Проектуючи меблі, ми ретельно прораховуємо їх габарити, обираємо найбільш якісні матеріали для наповнювача, зовнішньго оздоблення. Підхід до потреб кожного клієнта, дозволяє створити оптимальні умови в кожній оселі.

ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ВАШИХ МЕБЛІВ, МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ТІЛЬКИ ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ!

Деревина вищого ґатунку, якісні тканини і надійна фурнітура — дозволяють створювати елегантні меблі для облаштування різних приміщень Вашої оселі.

Завдяки тісній співпраці з найкращими компаніями в Україні і Європі, наша компанія виготовляє свою продукцію тільки з екологічно чистих матеріалів і якісної фурнітури.